Merhaba
 

G'Harmonie'da misyonumuz , yaptığımız her şeyde size en iyisini sunmaktır..

A romaterapi, doğal olarak fiziksel ve duygusal refahı bütünsel olarak geliştirmekle ilgilenir. Bizden uçucu yağlar satın aldığınızda, sağlığınıza ve refahınıza yardımcı olmak için yüksek kaliteli, etik olarak üretilmiş, doğal bir ürün satın aldığınızdan emin olabilirsiniz. Tüm uçucu yağlarımız, sürdürülebilir ve çevreye duyarlı yöntemlerle ustalıkla yaratılmıştır.
En saf aromaterapi yağlarından en özenli müşteri hizmetlerine, aromaterapideki en son gelişmelere ve Türkiye'deki çevrimiçi olarak satın alınabilecek en iyi %100 saf esansiyel yağ seçeneklerine kadar, hedefimiz çevrimiçi mağazamıza yaptığınız her ziyaretin beklentilerinizi karşılamasını sağlamaktır..
Tüm uçucu yağlarımızın seyreltilmemiş olduğunu ve herhangi bir yapay içerik, koku veya dolgu maddesi içermediğini göreceksiniz.
Tüm aromaterapi yağlarımız, dünyanın her yerinden güvenilir, sürdürülebilir üreticilerden temin edilen ve tarafımızca dikkatle denetlenen doğal bitki özlerinden yapılır. Bitkisel ürünlerimiz, üstün bir aromaterapi yağı için dikkatlice buharla damıtılır veya soğuk preslenir.
İster rahatlamak için saf esansiyel yağlar, cilt sağlığı, iyi bir gece uykusu, saçlar için beslenme, ağrı ve sızılardan kurtulma, masaj, canlandırıcı bir destek ve daha fazlasını istiyorsanız, en iyi, güzel kokulu esansiyel yağlardan harika bir seçimimiz var. Bedeninize, zihninize ve ruhunuza yardım etmek için, G'Harmonie.
Ecz. Gizem BAĞÇIVAN

CEO

BİZ KİMİZ

Bizim takımla tanışın